16.7.13

6 uścisków dłoni w " nowym" życiu!

Podobno wystarczy 6 uścisków dłoni, aby połączyć nas z każdym innym człowiekiem na świecie!
Zawsze podchodziłam do tego sceptycznie, ale dzisiaj uświadomiłam  sobie, że właśnie 5 uścisków dłoni dzieliło mnie dzisiaj od uścisku samej Coco Chanel!Życie ostatnimi czasy doświadczyło nas bardziej niż kiedykolwiek. Podziało się tyle ważnych spraw, że nawet nie wiem czy starczyłoby mi siły i czasu aby to wszystko opisać. Plany wyjazdu z Polski w ciągu 3 dni wzięły w łeb. Pozostały na strychu puste kartony, i ... niespełnione marzenia. Moje marzenia. 
Wszystko już było niemal zaplanowane. Firma do przeprowadzki umówiona, umowa na wynajem mieszkania wydrukowana, nawet sprzedaliśmy samochód M! 
Zostaliśmy jednak w Polsce! Pojawiły się nowe szanse i możliwości. Nowe perspektywy i nowe marzenia. Obydwoje z M czujemy że zaczynamy wszystko od nowa. Od nowa ale ze starymi sprawdzonymi przyjaciółmi, którzy nie przyjmowali do wiadomości naszego wyjazdu i dosłownie modlili się o to żebyśmy zostali w kraju.

W tym "nowym" "starym" życiu mam nadzieję, że poświęcę również więcej czasu na bloga, na realizację marzeń i pasji. Trzymajcie kciuki i odwiedzajcie mnie. 

Pozdrawiam
 


6 komentarzy:

Renata pisze...

Czasem tak bywa, że zmianą są te zmiany, które nie zaszły.
Ja zawsze mówię, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Spełnienia planów!!!!

aneta - bo pięknie jest :) pisze...

Tak miało być. Powodzenia :)

Elle pisze...

W życiu różnie się układa. Mam nadzieję, że jednak znajdziecie tu swoje wymarzone miejsce i wszystko dobrze się ułoży! Powodzenia :)

spelnionemarzenia pisze...

Te zmiany będą na pewno dla Was lepsze - zawsze tak jest. Z czasem , ze spokojem , jak na to spojrzymy to właśnie to okazuje się być naszym spełnionym marzeniem ;) trzymam kciuki za realizację i pozdrawiam ciepło ♥

Eko Ubranka pisze...

A ja się cieszę, że napisałaś co się dzieje. To miło z Twojej strony, że się z nami podzieliłaś.

aagaa pisze...

Będzie dobrze. Tak widocznie miało być. Nie pisany był Wam ten wyjazd..
Powodzonka

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Designed By Boutique-Website-Design