17.12.11

Karmnik dla ptaszków

Grudzień bez śniegu nie zwalnia nas z obowiązku dokarmiania zwierząt. Z większym prowiantem chodzimy do Łazienek, natomiast w domu na balkonie zamontowaliśmy karmnik dla ptaszków.
Już od dłuższego czasu szukałam ładnego karmnika, i oto jak znalazł w moim ulubionym sklepie w którym mogłabym wydać czasem fortunę( gdybym tylko ją miała :) )

Karmnik wisi, teraz wypatrujemy ptaszków. Ciekawe czy polubią swoją nową stołówkę? :)
 

8 komentarzy:

burana25 pisze...

Karmnik - prześliczny :-) Cieszę się, ze wspomniałaś o dokarmianiu zwierzaczków, a ja tylko dodam, ze nie zawsze jesteśmy nauczeni dokarmiać odpowiednio ptaszki :-) I tak: absolutnie nie karmimy pieczywem, czy ryżem... Są specjalne ziarenka w sklepach, które zimą można ptaszynom rzucić... Czasami mając wielkie serce i małą wiedze - mozemy zwierzakom zrobić więcej szkody niż pożytku, dlatego apeluję o rozsądne dokarmianie odpowiednim jedzonkiem :-) Sorry za dydaktyczny ton :-P

songeuse pisze...

Karmnik cudny! Ja się zakochałam w białym z tej serii... :)

foxy pisze...

super, że dokarmiasz zwierzaki!

ushii pisze...

Śliczny karmnik... tez je widziałam i miałam wielką ochotę na zakup :)

PATI pisze...

Piekny.U mnie pod domem,w zeszlym tygodniu staneła budka legowa i karmniczek.Nie takie piękne jak twój.Chodzi tylko o to aby dokarmic ptaszynki i dziecko spelnilo swe marzenie o budce legowej.:)

Przyznam że swietny widok obserwacyjny z okna sypialni may jak ptaszynki sie uwijaja na stołowce,czego i Wam zycze::))

Pozdrawiam

PATI pisze...

burano25- bardzo fajnie ze o tym wspominasz.Są ludzie ktorzy z niewiedzy nawet sobie nie zdaja sprawy ze mogą zwierzeciu zaszkodzic.

Są specjalne karmy do dokarmiania ptakow zimową pora juz nawet dostepne w hipermarketach za nie wielkie kwoty i powieszone komunikaty dokramiaj rozsadnie.Zakupilam taka specjalna karme i mysle ze w naszej stołowce pozywi sie wiele ptakow.
Pozdrawiam.

modeliste.k pisze...

burana25, Pati- dziękuję za przypomnienie. U nas owies nasypany a słonecznik czeka na podwieczorek :) a i słoninka jeszcze dla sikorek zawiśnie.
Mieszankę jednak kupię z pewnością.

songeuse- o białe też były ładne, ale one chyba bardziej z takiej serii Victoriańskiej.

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Witam. Prześliczny ten karmnik, gdzie taki można kupić???Mój mail: joannaludwig@poczta.onet.pl

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Designed By Boutique-Website-Design