1.1.12

Zaczynamy 2012!

No i mamy nowy rok. Nowe plany i postanowienia. Bo najłatwiej zacząć zawsze od 1 go :)
Oczywiście w ciągu całego roku mamy 12 takich możliwości (chociaż uczciwie mówiąc to ja od października  wszystko już przekładam na "od stycznia") jednak początek nowego roku jest szczególnie mobilizujący do działania.
Więcej szyć!!! -to PRIORYTET! (a co za tym idzie- zrealizować marzenie ale o tym ciiii)
Nauka języków - ha to to już plan weteran! Ileż razy przekładany z roku na rok.. nawet nie zliczę! (wstyd Panie wstyd...)
Illustrator- podciągnąć go do poziomu zaawansowanego!
Nauczyć się piec ciasteczka- w końcu obiecałam M że piec będę jak będzie kuchnia. Kuchnia stoi od 2 lat... :)
Nastawić się nieco bardziej optymistycznie do świata! Trudne jak diabli...szczególnie patrząc wokoło..no cóż będę się starać! (może od maja będzie łatwiej :) )

Planów jak widać nie dużo żeby nie przesadzić :) Tak czy inaczej pod koniec 2012 zrobię bilans co przeszło na następny rok :)Stary rok też nie był zły, o ile wrzesień-październik dał mi popalić to grudzień  wynagrodził :)
Szczególnie końcówka roku sypnęła miłymi informacjami. Urząd skarbowy okazał się być życzliwie nastawiony na "pacjenta" a Łucznik przyznał mi nagrodę w konkursie Black&White. W związku z tym wygrałam maszynę do szycia :)
Ponieważ swojego Łucznika już pełnoletniego posiadam i nie zamierzam go zamieniać, nowy nabytek wystawiłam na sprzedaż. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam.


Życzę Wam aby ten nowy rok był pasmem samych sukcesów tych domowych jak i zawodowych. Żebyśmy były dla siebie inspiracjami i żeby nasze "poczynania" cieszyły naszych najbliższych :)
Dobrego 2012 roku!

6 komentarzy:

amaggie pisze...

Każdy nowy rok jest szansą, by coś zacząć na nowo...
Podobnie jak każdy miesiąc, każdy dzień, każda godzina i sekunda.
Każda chwila...
Tylko gdy zmienia się ta ostatnia cyfra przy pełnej dacie - jest jakoś łatwiej...
Łatwiej wziąć się za siebie...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Ola_83 pisze...

Gratuluję wygranej:)))
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
pozdrawiam!

li. pisze...

Bardzo dziękuję za odwiedziny i życzenia. Twoje postanowienia czytam niemal jak swoje :).
Oby nam się udało je zrealizować.Pozdrawiam w Nowym Roku.

midutki pisze...

Zapraszam do mnie po Wyróżnienie: http://midutki.blogspot.com/2012/01/wyroznienie.html

emanuelle pisze...

Witam, trafiłam tu do Ciebie przypadkiem... i już często będę wracać.
Widziałam Twoje mieszkanko w Werandzie i pamiętam że zastanawiałąm się jak przy małym dzieciątku uda Ci się zachować czystość tych białych sof :-)!!!!
ps. zazdroszczę hafciarki... i czekam na posta z pięknymi hafcikami!! pozdrawiam- Emanuelle

Anonimowy pisze...

specified louboutin high heels . You finally choose match [url=http://www.christianlouboutinshoessaleus.com]christian red bottom shoes[/url]

is the ideal
Eli Manning in most
[url=http://www.christianlouboutinshoessaleus.com/christian-louboutin-women-christian-louboutin-pumps-discount-1_3.html]christian louboutin brown pumps[/url]


There are mail order health-related transcription courses available Red Bottom Shoes and numerous experts indorse them, but it is finest to go the "hands on " route even though studying health-related transcription. Around the job education or a school teaching it in your region will be the most effective way to learn. You can get the much necessary arms on knowledge which you can't get using a correspondence course.

Related Search:[url=http://www.christianlouboutinshoessaleus.com/christian-louboutin-women-christian-louboutin-pumps-discount-1_3.html]christian louboutin dillian flower pumps[/url]

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Designed By Boutique-Website-Design