26.8.13

Porządki w zdjęciach.

Wzięło mnie coś na uporządkowanie wreszcie blogowych spraw. Zdjęcia wiszą mi na telefonie od dłuższego już czasu, ale zawsze coś mi wyskakuje, że zapominam je pokazać.
Później jak to często bywa już są nieaktualne bo coś zmieniłam, poprawiłam, komuś oddałam.
Zatem dzisiaj już w miarę o czasie, jedynie z 2 tyg poślizgiem, pochwalę się woreczkami jakie uszyłam dla mojej przyjaciółki z okazji urodzin. Dołączyłam do nich również moje"firmowe" metki. Mam nadzieję, że już niedługo uda mi się pokazać Wam więcej produktów z moją własną metką:)


Na koniec jeszcze obrazki jakie zrobiłam do Julka pokoju. (tak wiem wiem, pokoju nie pokazywałam). Jak tylko "królewicz" ogarnie się z porządkiem ( co w wieku 3 lat jest niemałym wyzwaniem) to może zechce udostępnić go na potrzeby sesji.
Obrazki to ramki z Ikei, wydrukowana kartka z inicjałami w  kształcie ulicy i zamocowane najmniejsze samochodziki jakie były możliwe. Na zdjęciach może tego nie widać dokładnie, ale w rzeczywistości powstał fajny przestrzenny obrazek.



3 komentarze:

Renata Ślusarska-Szczepanik pisze...

Fajny pomysł z tymi uliczkami :)
Z woreczkami to właśnie uświadomiłam sobie, że rok szkolny za pasem a ja jeszcze nie uszyłam worków dla moich dzieci.
Bałagan w pokoju... skąd ja to znam i wierz wcale nie jest lepiej gdy dziecko starsze, u mnie bałagan rośnie z ich wiekiem.

Ciekawa jestem Twoich produkcji :)

Pozdrawiam

modeliste.k pisze...

A uwierzysz, że mój Julek idzie od poniedziałku do przedszkola a ja nie mam dla niego ani worka, ani pościeli ani nawet pomysłu na to!!! Oj.. czeka mnie ciężki weekend chyba...

Eko Ubranka pisze...

Mi się też podobają te woreczki:), osobiście lubię pudełka, saszetki. Twój synek ma już 3 latka??

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Designed By Boutique-Website-Design